M&Ms World

Wow! To jest nie lada gratka dla słodyczożerców, bo kto nie lubi orzeszków w czekoladzie i kolorowej skorupce. Dla nas bomba!

Jest to jeden z czterech takich sklepów na świecie i jedyny w Europie. Już od wejścia poraził nas zapach czekolady i…wielkość sklepu. Na powierzchni ponad 3000 m2, podzielonych na trzy piętra, można kupić nie tylko M&M’sy, ale także przeróżne gadżety dla fanów tych kolorowych drażetek. Do wyboru, do koloru!

 

A jaki jest Twój ulubiony kolor?


Gdy szukacie niestandardowych rozwiązań, czeka Was miła niespodzianka: m&m’sy we wszystkich kolorach jakie sobie możecie wyobrazić. To robi wrażenie! Wystarczy wybrać ulubiony kolor i pociągnąć za wajchę. Tylko uwaga! One naprawde szybko wpadają do woreczka 🙂 Cena to 1,99 funta za 100 g, więc jakieś trzy razy więcej niż za m&m’sy w supermarkecie, ale przyjemność spróbowania tych wszystkich kolorów jest przecież BEZCENNA!

 

Jeśli nie będziecie się mogli zdecydować na kolor odpowiedni dla siebie, możecie skorzystać z czytnika koloru Waszego nastroju:

 

Wyjście ze sklepu bez zakupu jakiegoś gadżetu graniczy z cudem, więc w razie wątpliwości miejcie na uwadze, że takich cudeniek nie spotkacie w zwykłym sklepie. Wystarczy wybrać ulubioną pamiątkę. Tylko pamiętajcie, że po drugiej stronie ulicy czeka na Was jeszcze sklep Lego.

 

 

Naszym dzieciom najbardziej podobały się ogromne figurki M&M’sów i tęczowe cukierki szybko wpadające do woreczka, które zniknęły zaraz po wyjściu ze sklepu.

 

 

Lokalizacja: Sklep znajduje się na Leicester Square, 1 Swiss Ct, London W1D 6AP, (naprzeciwko sklepu Lego)

Dojedziesz tam linią metra Piccadilly (stacja Leicester Square), linią Northern (stacja Leicester Square) lub Bakerloo (stacja Piccadilly Circus).

Aby sprawdzić co jeszcze można zobaczyć w tej okolicy, skorzystaj z gotowej trasy.

 

Godziny otwarcia:

Pn-Sob 10.00 – 00.00

Nd 12.00-00.00

 

DOBRA RADA! Kasę otwierają dopiero pół godziny po otwarciu sklepu, więc nie musicie spieszyć się z wyborem 😉

 

Witryna: M&M’s World

 

 

AutorOla

  1. Byliśmy i całe szczęście bez mojej Siostry 😉 Ona by stamtąd po prostu nie wyszła 🙂 😀 A gdy się wejdzie z dziećmi, to obawiam się, że kilka zaplanowanych atrakcji na ten dzień będzie trzeba odwołać z powodu diametralnego skurczenia się czasoprzestrzeni 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *