O mnie

Nazywam się Ola i jestem żoną cudownego mężczyzny oraz mamą dwójki jeszcze cudowniejszych dzieci. W Londynie mieszkamy od września 2016 roku (takie zrządzenie losu 🙂 ) . W ciągu tygoodnia wiedziemy tu zwykłe, szare życie wypełnione obowiązkami i zobowiązaniami. Za to w weekendy staramy się to sobie wynagrodzić zwiedzając Londyn.

Londyn okazał się miastem, które daje nieograniczone możliwości turystyczne. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie: potężną liczbę zabytków, piękne parki, ciekawe galerie i muzea oraz nieco bardziej przyziemne atrakcje jak choćby niezliczone sklepy każdego gatunku. Ale jak się okazało jest on także miastem bardzo przyjaznym dzieciom i rodzinom z dziećmi. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie się wybrać!

Jeśli mieszkacie z dziećmi w Londynie i chcecie poznać sprawdzone atrakcji dla nich lub jeśli planujecie rodzinną wycieczkę do Londynu choćby na weekend, to ten blog jest właśnie dla Was!

Znajdziecie tutaj moje subiektywne opisy miejsc, które warto zwiedzić z dziećmi a także propozycje gotowych tras na takie wycieczki. Tutaj nie poradziłabym sobie bez pomocy mojego męża, który zawsze jest najlepszym nawigatorem podczas naszych podróży i pomaga mi w zaplanowaniu optymalnych tras. Bez niego prawdopodobnie zgubiłabym się już na pierwszym skrzyżowaniu. 

Nie mogło zabraknąć także kategorii jedzenie (czyli gdzie dobrze i niedrogo zjeść w Londynie), która została stworzona na specjalne życzenie mojego męża.

Serdecznie zapraszam do lektury oraz do komentowania.

PS: Moi przyjaciele zapewne odetchną z ulgą, gdy powiem im, że ten blog może znacznie ograniczyć ilość zdjęć wrzucanych przeze mnie na facebooka 😉

Skontaktuj się ze mną: zwiedzamylondynzdziecmi@gmail.com